Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

wykonywanie masażu gorącymi kamieniami

Masaż odchudzający jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi.Masaż odchudzający, salon kosmetyczny Rzeszów Wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i technik łącznotkanowych. Polecany jest szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż odchudzający modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.

Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż może być niekiedy nieprzyjemny dla osoby masowanej ze względu na uczucie występującego bólu przy stosowaniu technik z dużą siłą. Do tego rodzaju masażu używa się kremów zawierających substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety.

Masaż kręgosłupa

Jest też odmiana masażu odchudzającego - masaż modelujący. Oddziałuje on przede wszystkim miejscowo. Możemy podzielić go na masaż modelujący: bioder, ud, pośladków, brzucha i talii oraz twarzy.

 Wskazaniami do  masażu  modelującego:

  • szybki spadek wagi zarówno nieplanowany jak planowane odchudzanie
  • okres poporodowy od 2 miesiąca po porodzie
  • nagła zmiana charakteru pracy przede wszystkim na siedzący tryb pracy w biurze
  • okres kiedy poddajemy się niektórym zabiegom chirurgii plastycznej.