Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

Mezoterapia jest alternatywą dla botoxu - Wygładzone zmarszczki, piękna i świetlista cera, jędrna i zdrowa skóra.

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa Rzeszów

Kto z nas nie marzy o tym, by na długie lata zachować piękny i młody wygląd? W XXI wieku nastąpił tak ogromny przełom w kosmetologii, że możliwym stało się powstrzymanie lub cofnięcie wizualnych efektów procesu starzenia się skóry, nawet bez pomocy skalpela. Jednym z takich sposobów jest mezoterapia. Mamy różne rodzaje mezoterapii: igłową, mikroigłową, bezigłową. Mezoterapia igłowa to bardzo skuteczny zabieg stosowany na świecie od 1951r. Jako pierwszy zastosował ją dr M. Pastor we Francji. Nazwę zabiegu zaczerpnął od mezodermy, czyli środkowej części skóry do której wprowadzane są substancje lecznicze. Mezoterapia jest skuteczną metodą, która pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych (mezokoktajli ; kwasu hialuronowego) poprawiających kondycję skóry w zależności od jej potrzeb. Substancje te dostają się do wnętrza komórek tkanki redukując zmarszczki, a w obrębie ciała zwalczając cellulit, redukując tkankę tłuszczową czy pobudzając porost włosów. Jest to także najskuteczniejszy sposób wprowadzania kwasu hialuronowego, który - ze względu na swoją dużą cząsteczkę - nie jest w stanie swobodnie przenikać z powierzchni skóry do jej głębszych warstw.

Pokazuje jak wykonać mezoterapię mikroigłową

  Metoda stanowiąca rezultat wielu lat badań i poszukiwań nowoczesnej kosmetologii. Poprawia wygląd skóry, jej strukturę, gęstość, elastyczność i wytrzymałość, minimalizuje zmarszczki mimiczne i problemy z suchością skóry.

  Mezoterapia mikroigłowa opiera się na nowej technologii, która gwarantuje przyspieszenie i poprawę penetracji substancji czynnych przez warstwę rogową naskórka. Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym, sterylnym mikro-igiełkom, które dodatkowo pobudzają naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry.

Stymulacja jest delikatna, a jej pole działania w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc struktury skóry właściwej (m.in. naczynia krwionośne) pozostają nienaruszone.

Z wiekiem zdolność do samoodnowy skóry osłabia się, co widać np. po wolniej gojących się ranach.
Systematyczne przeprowadzanie mezoterapii mikroigłowej jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.