Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

dłonie, manicure hybrydowy i lakiery

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia.

Jeszcze niedawno alternatywnym rozwiązaniem dla ukrywania zniszczonych paznokci były przede wszystkim paznokcie sztuczne - akrylowe i żelowe. Duża grupa kobiet decydowała się więc na wizytę u kosmetyczki w celu poprawienia wyglądu swoich paznokci.
Niestety, tak żel, jak i akryl nie były nigdy rozwiązaniami długotrwałymi, a ich wpływ na płytkę paznokcia nie bez przesady można było uznać za tragiczny. Dużo kobiet użalało się również na infekcje i grzybice będące następstwem noszenia paznokci akrylowych.

Trudno dziwić się więc, że cały czas poszukiwano rozwiązania, które mogłoby je zastąpić. Dzisiaj już wiemy o tym, że w podobnym kontekście powinien występować manicure hybrydowy (nazywany również manicure Shellac).
Jakie są jego zalety?
Jest cienki, elastyczny i naturalnie wygląda. Nie trzeba czekać aż lakier wyschnie ponieważ od razu po wyjęciu z lampy UV można cieszyć się fantastycznymi paznokciami, bez obawy, że zostanie zniszczony np. sięgając do torebki po telefon lub kluczyki.
Trwałość emalii hybrydowej jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem. Nie ma obawy że lakier odpryśnie juz po dwóch lub trzech dniach jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnego lakieru. Lakiery hybrydowe są bardzo trwałe i utrzymują sie ok 3 tygodni.

Zalety emalii hybrydowej na tym się jednak nie... kończą. Jak reklamują producenci - produkt jest hipoalergiczny, a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych lub żelowych. Nowatorskość stylizacji hybrydowej leży głównie w stosowanej emalii Shellac, która łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru i żelu. Jej formułę cechuje duża elastyczność i to właśnie dzięki niej manicure ma piękny połysk i nie łuszczy się nawet podczas wykonywania najbardziej uciążliwych dla pomalowanych paznokci czynności. Brzmi zachęcająco, prawda?

Ile czasu trwa manicure hybrydowy?
Czas wykonania to ok.45-60 minut. Czas zdejmowania - tylko 15-20 minut.
Poznaj prawdziwe piękno swoich paznokci. Zapraszamy!

 

Na usługę umów się poprzez system rezerwacji wizyt lub telefonicznie 662 555 017