Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

Wykonywanie pedicure kosmetycznego

Kostka Arkady jest to przełomowe narzędzie na rynku podologicznym dzięki, któremu przeprowadzany jest zabieg korekcji wrastających paznokci. Została stworzona i opatentowana przez Adriana Arkadę. Jest to bezinwazyjna i innowacyjna metoda na skuteczne i bezpieczne usunięcie dotkliwego problemu wrastających paznokci. Obecnie jest to jedyna metoda dostępna na polskim rynku, która pozwala w części przypadków usunąć problem wrastającego paznokcia podczas jednej wizyty. Zabieg trwa ok. 30 – 45 minut i czas jego trwania zależny jest od stopnia komplikacji.

Zastosowanie kostki Arkady przy korekcie wrastającego paznokcia przynosi natychmiastową ulgę i zdrowy wygląd płytki korygowanego paznokcia. Po wykonaniu zabiegu wskazana jest wizyta kontrolna po ok. 2-4 tygodniach i ewentualne dokonanie niewielkiej korekty. Jest to niewątpliwie alternatywa przed chirurgicznym ściągnięciem paznokcia.

Szczegółowe informacje na temat metody jak i przebiegu zabiegu uzyskają Państwo podczas bezpłatnej wizyty konsultacyjnej w naszym Centrum Kosmetycznym.

Zapraszamy

 

Na usługę umów się poprzez system rezerwacji wizyt lub telefonicznie 662 555 017