Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

wykonywanie zabiegu pielęgnacyjnego peelingiem kawitacyjnym

Pielęgnacja twarzy

RETIX C (4% retinolu)  Skuteczny zabieg RETIX C i jego efekty

Intensywna terapia anti-aging - silna i bezpieczna

Zawiera wysokoskoncentrowane składniki aktywne

Retinol 4%+ witamina C 8% + antyoksydanty 30%.

Synergistyczne działanie 3 składników : 

Retinol 4% Silnie odmładza, zagęszcza, nawilża i rozświetla  skórę. Retinol zawarty w preparacie jest stabilizowany,  co oznacza mniejsze podrażnienia i lepszą tolerancję w porównaniu do tradycyjnego retinolu o tym samym stężeniu.

Witamina C 8%, w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego działa silnie antyoksydacyjnie i rozświetlająco. Zmniejsza przebarwienia.

Antyoksydanty 30%,  wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią  skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania.

Zabieg można stosować na:

  • twarz + szyję + dekolt
  • ciało

Działanie RETIX C

Profesjonalny aparat wykorzystujący technologię ultradźwiękową, która działa jak mikromasaż dając efekt podobny do liftingu. Kawitacja natomiast jest nowoczesną technologią wykorzystywaną głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy w salonie kosmetycznym.

 


Mikrodermabrazja RzeszówMikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami brylantów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.

Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej, żywej warstwie, dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie.

Główne wskazania:

suchość i wiotkość skóry, zmarszczki, rozszerzone pory skórne, przebarwienia, płytkie blizny i rozstępy, powstrzymanie starzenia się skóry, eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków.

Wskazania do zabiegu: Specjalny zabieg na twarz i szyję dla skóry starzejącej się, odwodnionej, niedożywionej, niedotlenionej, tłustej łojotokowej i trądzikowej oraz z przebarwieniami pigmentacyjnymi.

Na usługę umów się poprzez system rezerwacji wizyt lub telefonicznie 662 555 017