Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

Zapraszamy do skorzystania z usługi wykonania makijażu okazjonalnego

Wykonuje makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się branż kosmetyki kolorowej w naszym kraju -  na świecie jest metodą nr1.

W Polsce robiony jest stosunkowo niedługo, jednak w krajach Europy Zachodniej i Ameryki Północnej stosuje się go od ponad dwudziestu lat. Faktem jest, że coraz więcej kobiet decyduje się na wygodny i trwały sposób podkreślenia swojej urody. Niewątpliwym jego atutem jest to, że jest jedyną alternatywą dla osób uczulonych na kosmetyki kolorowe tradycyjne ( np. łzawienie oczu ) jak i wygodną formą dla ludzi uprawiających sporty wodne ponieważ jest wodoodporny.

Niemniej jednak wystąpuja też przeciwwskazania do jego wykonania. Zabiegowi temu nie mogą poddać się osoby chore na cukrzycę, łuszczycę, epilepsję, hemofilię, mające skłonność do bliznowców, a także kobiety w ciąży i w okresie laktacji. Również zażywanie lekarstw zawierających kortykosteroidy wyklucza z grona osób mogących poddać się zabiegowi mikropigmentacji skóry.

W ostatnim roku zauważa sie coraz większe zainteresowanie nim  płci pieknej. Wykonują go tak samo chętnie zarówno młode jak i bardziej dojrzałe kobiety. Zaintresowanie nim jest przez cały rok jednak zauważamy znaczny wzrost zainteresowania przed Sylwestrem, Andrzejkami czy stódniówkami. Należy go wykonać najlepiej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Za pomocą makijażu permanentnego, można nadać wyrazistości i blasku oczom, zagęścić i skorygować przerzedzone brwi, nadać ładny, naturalny kolor ustom a przy okazji poprawić ich kształt. Makijaż permanentny kresek górnych jest najczęściej wykonywanym zabiegiem trwałego makijażu oka.
Również w naszym salonie kosmetycznym jest bardzo popularny. Jest alternatywą dla kosmetyki kolorowej. Wykonanie go polega na wprowadzeniu barwnika do naskórka na lini rzęs. Najczęściej jest to między rzęsami. Kreski można zrobić bardzo cienkie i daje to naturalny trwały efekt ich zagęszczenia, lub nieco grubsze dodając dodatkowe linie tuż nad ich linią w zależności od upodobań klientki. Wzmacnia on i powiększa oprawę oka. Mogą go z powidzeniem stosować panie noszące okulary jak i szkła kontaktowe. Jest wodoodporny. Można w nim pływać, jeździć na nartach, ćwiczyć w klubach fitness, śmiać sie do łez bez obawy ze "coś" nam spłynie.
Trwałość takiego makijażu utrzymuje się około 2 - 5 lat w zależności od użytych barwników, głębokości ich wprowadzenia, rodzaju skóry, metody wykonania i jeszcze wielu innych o których również można się dowiedzieć z internetu.
W Centrum Kosmetycznym ELSA do wykonania makijażu używamy nowego sprzętu dobrej klasy a barwniki są najwyższej jakości, które wprowadzamy cienką jednorazową igłą płytko w naskórek.
Sam zabieg nie jest przyjemny z uwagi na towarzyszący mniejszy lub większy ból uzależniony od indywidualnych predyspozycji osób na jego odczuwanie. Dbając jednak o komfort klientek staramy sie go ograniczyć do niezbędnego minimum.  Do zabiegu stosujemy środki miejscowo znieczulające takie jak maści, żele czy znieczulające krople do oczu. Myślę jednak, że zadowolenie z efektów wykonania zrekompensuje krótkotrwałe niedogodności z czasu kiedy był wykonywany.
Zespół Salonu Kosmetycznego ELSA zaprasza i propononuje skorzystanie z tej formy trwałego makijażu. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy bezpłatną poradą.

Na usługę umów się poprzez system rezerwacji wizyt lub telefonicznie 662 555 017