Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

Pani pokazuje efekty przedłużania i zageszczania rzęs

Przedłużanie rzęs

Pokazuje jak wykonuje przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest obecnie jednym z najczęściej a także najchętniej przez kobiety wykonywanym zabiegiem kosmetycznym. Inspirują się one nie jedynie modą, ale względami estetycznymi i praktycznymi. 

Oczy po takim zabiegu nie tylko stają się optycznie większe a spojrzenie wybitniej przykuwające uwagę, ale także makijaż oczu staje się sporo prostszy a także trwalszy. Do zalet zabiegu przedłużania rzęs wypada dodatkowo zaliczyć trwałe podkręcenie i pogrubienie rzęs. Sztuczne rzęsy są doskonale od siebie oddzielone co wzmacnia następstwo ich wydłużania.

Istnieje kilka metod przedłużania rzęs. Zabieg taki jest bezbolesny i nieszkodliwy dla zdrowia. Najbardziej popularną a równocześnie w największym stopniu zalecaną jest metoda 1:1, w jakiej do każdej zwykłej rzęsy przytwierdzana jest, z wykorzystaniem specjalnego kleju, rzęsa sztuczna. Wykwalifikowana kosmetyczka, przy użyciu pincety zakłada taką syntetyczną rzęsę z malutką kropelką kleju i przytwierdza ją do naturalnego włosa na bez mała pełnej jego długości. Ilość, grubość, długość i stopień ich podkręcenia dobierany jest indywidualnie z klientką w zależności od zamierzonego efektu ich przedłużania.

Pokazuje jak przedłużać rzęsy metodą 2D-8D

Przedłużanie rzęs metodą 2D-8D to idealny sposób by uzyskać efekt gęstych i długich rzęs. Metoda ta daje największą możliwość zagęszczenia rzęs. Przeznaczona jest w szczególności dla klientek mających naturalne rzęsy rzadkie, słabe i cienkie. Jest to zabieg idealny na różne okazje, a także na każdą pogodę. Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są wygodne i lekkie, odporne na wodę, łzy czy pot.

Metoda 2D-8D to zabieg polegający na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs ułożonych w wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs, które nie powodują dużego nacisku na naturalną rzęsę. Doczepiane w metodzie objętościowej rzęsy są dużo lżejsze i delikatniejsze niż te stosowane przy przedłużeniu rzęs metodą 1:1. Grubość doklejanych rzęs wynosi od 0,03 mm do 0,07 mm w zależności od materiału oraz marki rzęs. Rzęsy dobierane są indywidualnie dla każdej klientki. Odpowiednio do kształtu oka oraz wymagań klientek wybiera się grubość, długość oraz podkręcenie rzęs. Rzęsy możemy przedłużyć od 30% do 50% w stosunku do rzęs naturalnych. Dzięki zabiegowi możemy uzyskać naturalny, stonowany lub spektakularny efekt.
Zabieg jest bezbolesny i trwa od 2 do 3 godzin. Czas trwania uzależniony jest od efektu jaki chcemy uzyskać.

Na usługę umów się poprzez system rezerwacji wizyt lub telefonicznie 662 555 017