Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne

Pani pokazuje efekty przedłużania i zageszczania rzęs

Przedłużanie rzęs jest obecnie jednym z najczęściej a także najchętniej przez kobiety wykonywanym zabiegiem kosmetycznym. Inspirują się one nie jedynie modą, ale względami estetycznymi i praktycznymi. 

Oczy po takim zabiegu nie tylko stają się optycznie większe a spojrzenie wybitniej przykuwające uwagę, ale także makijaż oczu staje się sporo prostszy a także trwalszy. Do zalet zabiegu przedłużania rzęs wypada dodatkowo zaliczyć trwałe podkręcenie i pogrubienie rzęs. Sztuczne rzęsy są doskonale od siebie oddzielone co wzmacnia następstwo ich wydłużania.

Istnieje kilka metod przedłużania rzęs. Zabieg taki jest bezbolesny i nieszkodliwy dla zdrowia. Najbardziej popularną a równocześnie w największym stopniu zalecaną jest metoda 1:1, w jakiej do każdej zwykłej rzęsy przytwierdzana jest, z wykorzystaniem specjalnego kleju, rzęsa sztuczna. Wykwalifikowana kosmetyczka, przy użyciu pincety zakłada taką syntetyczną rzęsę z malutką kropelką kleju i przytwierdza ją do naturalnego włosa na bez mała pełnej jego długości. Ilość, grubość, długość i stopień ich podkręcenia dobierany jest indywidualnie z klientką w zależności od zamierzonego efektu ich przedłużania.

Naturalna rzęsa żyje w przybliżeniu 80 dni i w następstwie tego trwałość zabiegu z reguły oblicza się na blisko miesiąc - po tym terminie część rzęs wypadnie i wypada dopełnić ich brak. Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 przynosi bardzo stabilne efekty. Poprawnie zaaplikowane rzęsy praktycznie nie odpadają zatem dopóki naturalny włos nie wypadnie skutek jest utrzymany. Na stabilność mają też znaczenie takie czynniki jak użyty klej lub surowiec, z którego wykonane są rzęsy oraz należyta troska o przedłużone rzęsy.

Ceny zabiegu zależą w wysokim stopniu od pozycji i renomy gabinetu kosmetycznego i kosmetyczki wykonującej aplikację. 

Na usługę umów się poprzez system rezerwacji wizyt lub telefonicznie 662 555 017