Prowadzimy profesjonalne kursy, szkolenia i usługi kosmetyczne
  • Nasze priorytety
  • Kursy i szkolenia

Centrum Kosmetyczne ELSA jest instytucją szkolącą odbiorców indywidualnych ale też skierowanych bezrobotnych czy też przedsiębiorców i ich  pracowników, którzy chca zdobyć nowa wiedzę i umiejętności.

Jesteśmy instytucją szkoleniową  wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.18.00040/2014 (podstawa prawna; art 20 ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnieniu i instytucjach rynku pracy), dzięki temu istnieje możliwość realizacji zleceń finansowanych ze środków publicznych – skierowanych do osób bezrobotnych.
 
W celu przeprowadzenia szkolenia dedykowanego dla osoby bezrobotnej, osoba ta powinna zwrócić się do właściwego Urzędu Pracy z prośbą o skierowanie na indywidualny kurs, a także o sfinansowanie takiego szkolenia.
 
Jesteśmy również wpisani do Bazy Usług Rozwojowych pod numerem 000243055 dzięki czemu można odbyć u nas szkolenie sfinansowane przez tą instytucję.
 
Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych kursów kosmetycznych (dostępne w wykazie) dla osób nie związanych z branżą beauty, które chcą od podstaw rozpocząć swoją przygodę z kosmetyką , stylizacją rzęs i brwi czy też podologią lub piercingiem. Nasza oferta skierowana jest również do osób pracujących w branży, które chcą rozszerzyć zakres swoich usług lub doszkolić swoje umiejętności.
 
 Dbając o jak najwyższą jakość usług nasze szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach  co jest niewątpliwą korzyścią dla kursantów.
Szkolenia prowadzone są w salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt, preparaty kosmetyczne uznanych marek oraz niezbędne materiały pomocnicze.
Niezaprzeczalnym atutem naszej instytucji jest wykształcona kadra z wieloletnim doświadczeniem ( nauczyciele zawodu uczący na studiach, w szkołach kosmetycznych, certyfikowani instruktorzy).
 
Jesteśmy otwarci na potrzeby kursantów i z tego powodu tworzymy programy autorskie oraz realizujemy szkolenia i kursy dostosowane do tych potrzeb.
Po ukończonym szkoleniu nasi absolwenci mogą korzystać z naszych porad, konsultować z nami wyniki swojej pracy dzielić się sukcesami.
Aktualne ceny kursów dostępne są w naszym systemie rezerwacji wizyt po kliknięciu ponizszego przycisku "Zarezerwuj"
 
Jeżeli szukasz innego kursu, którego nie znalazłaś/eś w wykazie zadzwoń 602 106 742 lub napisz poprzez poniższy formulaż kontaktowy.
Możliwe, że będziemy mogli dla Ciebie taki kurs zorganizować.
Email:
Temat:
Wiadomość:
Wpisz wynik działania 2+7