Umów się na wizytę

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy jest szczególnie polecany kobietom aktywnym. Osoby dla których ważne jest posiadanie pięknych i zadbanych dłoni, często decydują się właśnie na produkty hybrydowe. Malowanie nimi paznokci jest dużą oszczędnością czasu ponieważ nie wymaga częstych wizyt w salonie kosmetycznym.
Manicure hybrydowy jest cienki, elastyczny i naturalnie wygląda. Nie trzeba czekać aż lakier wyschnie ponieważ od razu po wyjęciu z lampy UV można cieszyć się fantastycznymi paznokciami, bez obawy, że zostanie zniszczony np. sięgając do torebki po telefon lub kluczyki.
Trwałość emalii hybrydowej jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem. Nie ma obawy że lakier odpryśnie juz po dwóch lub trzech dniach jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnego lakieru. Lakiery hybrydowe są bardzo trwałe i utrzymują się do około 3 tygodni.

Zalety emalii hybrydowej na tym się jednak nie... kończą. Jak reklamują producenci - produkt jest hipoalergiczny, a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych lub żelowych. Nowatorskość stylizacji hybrydowej leży głównie w stosowanej emalii Shellac, która łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru i żelu. Jej formułę cechuje duża elastyczność i to właśnie dzięki niej manicure ma piękny połysk i nie łuszczy się nawet podczas wykonywania najbardziej uciążliwych dla pomalowanych paznokci czynności. Brzmi zachęcająco, prawda?

Ile czasu trwa manicure hybrydowy?
Czas wykonania to ok.45-60 minut. Czas zdejmowania - tylko 15-20 minut.

Poznaj prawdziwe piękno swoich paznokci. Zapraszamy!