Pielęgnacja twarzy

oczyszczanie, fale radiowe, Retix

Umów się na wizytę

OCZYSZCZANIE WODOROWE

W oczyszczaniu wodorowym do skóry wprowadzane są cząsteczki wodoru o mikroskopijnej wielkości, które sprawiają, że zabieg nie tylko oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, ale także neutralizuje wolne rodniki będące przyczyną szybszego starzenia się skóry. Dzieje się tak na skutek łączenia się jonów wodoru, dzięki czemu możemy dostarczyć naszej skórze czysty tlen.

Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalistycznej aparatury. Oczyszczanie wykonywane na zasadzie zwiększonego ciśnienia wody, które oczyszcza skórę z zrogowaciałych komórek naskórka.
Podczas zabiegu sosowany jest delikatny preparat eksfoliujący (kwas mlekowy), co dodatkowo zwiększa skuteczność zabiegu.
Oczyszczane wodorowe może być wykonywany przez cały rok. Szczególnie poleca się osobom, których skóra wygląda na szarą, zmęczoną (często przy paleniu tytoniu), odwodnioną lub zanieczyszczoną. Zabieg świetnie sprawdzi się w przypadku skóry suchej, tłustej, mieszanej, naczyniowej bądź trądzikowej.
Efekty peelingu wodno-wodorowego będą widoczne w postaci oczyszczonej skóry (także z zaskórników otwartych), delikatnego złuszczenia martwych komórek naskórka, wygładzenie skóry, odświeżenia skóry, nawilżenia i rozjaśnienia.

Zabiegu nie zaleca się w przypadku przerwanej ciągłości naskórka (rany), stanach zapalnych w formie aktywnej, infekcje skórne o podłożu bakteryjnym/ grzybiczym/wirusowym (np. aktywna opryszczka, trądzik wywołany gronkowcem)