Nasz zespół

Nasz zespół

Elżbieta Sadlik

Kosmetolog, podolog, pedagog, nauczyciel akademicki od 2005 r. (początkowo w WSIiZ w Rzeszowie a od 2012r. w PWSTE w Jarosławiu), nauczyciel w szkołach policealnych (ZDZ w Rzeszowie, Teb Edukacja), szkoleniowiec (na kursach kosmetycznych i podologicznych), egzaminator OKE w Krakowie oraz w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie, współautorka podręczników dla słuchaczy szkół policealnych w zawodzie technik usług kosmetycznych.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku: Kosmetologia w medycynie ze specjalnością: Medycyna estetyczna w WSNS w Lublinie oraz licznych kursów i szkoleń potwierdzonych certyfikatami. Właścicielka Centrum Kosmetycznego Elsa założonego w 2004 roku. Elżbieta Sadlik niemal od początku swojej kariery zawodowej pasjonuje się podologią. W roku 2007 została instruktorem pedicure leczniczego firmy La Femme. Od tego czasu przekazuje swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem, swoim kursantom na kursach organizowanych w CK ELSA jak również w TEB Edukacja w Lublinie. Z usług podologicznych wykonywanych przez Elżbietę można skorzystać w CK Elsa. Wykonuje ona pedicure podologiczny (odciski, modzele), korektę wrastających paznokci (klamra B/S, Onyclip, klamra tytanowa, system Unibrace, klamra Frasera, metoda Arkady), usuwanie brodawek (elektrokoagulacja). Oprócz tego wykonuje rekonstrukcję uszkodzonych paznokci. Obok podologii inną specjalnością jest pielęgnacja twarzy oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak mezoterapia igłowa, wampirzy lifting czyli osocze bogatopłytkowe PRP, lipoliza. Kocha swoją pracę a każdego klienta traktuje indywidualnie. Wyszkoliła wiele kosmetyczek, kosmetologów oraz podologów. CK Elsa to nie tylko salon kosmetyczny ale też centrum szkoleniowe, gdzie przeszkoliło się wiele osób. Mieliśmy przyjemność gościć i szkolić również osoby z zagranicy, które obecnie z powodzeniem realizują się w zawodzie kosmetyczki, stylistki paznokci, stylistki rzęs, podologa, makijażystki czy piercera.

więcej...

Anna Kozubal

Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na kierunku: Zdrowie publiczne ze specjalnością: Kosmetologia. Od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się głównie w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy (oczyszczanie wodorowe, fala radiowa, retix C) i ciała (masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami). Ponadto Ania zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp a także stylizacją brwi i rzęs.

Jest ceniona przez współpracowników za sumienność, zaangażowanie i pracowitość a przez klientów za profesjonalizm, dążenie do perfekcji oraz indywidualne podejście. Ania ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

więcej...

Karolina Sikora

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Kosmetologia. Ukończyła dwie specjalizacje: Kosmetologia estetyczna, podczas której kształciła się w kierunku makijażu, zabiegów aparaturowych i upiększających oraz Technologia wytwarzania kosmetyków, gdzie zgłębiała wiedzę na temat analizy składów preparatów kosmetycznych. Karolina interesuje się podologią, uwielbia dzielić się swoją wiedzą i przekładać ją na efekty zabiegowe.

Centrum Kosmetyczne ELSA zlokalizowane w Rzeszowie powstało z myślą sprostania potrzebom wciąż rosnącej grupy klientów szukających profesjonalnych usług oraz kursów kosmetycznych. Gabinet jest klimatyzowany i posiada dogodny dojazd oraz parking. Znajduje się poza strefą płatnego parkowania blisko Centrów Handlowych "Nowy Świat" i "Stara Szwalnia".

Nasze Centrum Kosmetyczne proponuje szeroką gamę zabiegów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Największą popularnością cieszy się grupa zabiegów będących tańszą alternatywą botoksu lub zabiegów chirurgicznych. Przykładem tego typu usługi jest wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czy mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym tzw. wampirzy lifting. Do równie często wykonywanych zabiegów na naszych klientkach należy mikrodermabrazja diamentowa, kwasy AHA, peeling kawitacyjny, sonoforeza, oczyszczanie wodorowe twarzy, pielęgnacja twarzy i ciała, a także zagęszczanie i przedłużanie rzęs, piercing i ostatnio bardzo popularny w naszym salonie Retix C po którego wykonaniu, efekty poprawy kondycji skóry są niemal natychmiastowe.

W Centrum Kosmetycznym ELSA oferujemy usługi zarówno dla kobiet jaki i mężczyzn. Oferta zabiegowa dla panów obejmuje między innymi: pielęgnacje i oczyszczanie wodorowe twarzy, depilację, masaż gorącymi kamieniami, masaż baką chińską, manicure i pedicure. Panie natomiast znajdą dla siebie zabiegi upiększające takie jak: makijaż permanentny, stylizacja paznokci, manicure hybrydowy, depilacja woskiem, brow henna, henna brwi i rzęs oraz laminowanie, lifting i botox rzęs. W trosce o bezpieczeństwo klientów przy wykonywaniu każdego zabiegu używamy jedynie sterylnych narzędzi jednorazowych, a przyrządy wielorazowego użytku po każdym zabiegu są odpowiednio czyszczone i sterylizowane.

W naszym salonie wykonywane są także usługi kosmetyczne z zakresu podologii – pedicure leczniczego, usuwanie odcisków, opiłowanie przerośniętych paznokci, rekonstrukcja płytki paznokciowej, korygowanie wrastającego paznokcia za pomocą różnego rodzaju klamer, a także przy pomocy przełomowego w podologii urządzenia jakim jest kostka Arkady.

Problemami Waszych stóp zajmie się doświadczony podolog, który analizuje dogłębnie każdy przypadek, dobierając indywidualnie najlepszą drogę terapeutyczną. W dziedzinie kosmetyki jaką jest podologia, specjalizujemy się wiele lat, dlatego nasi klienci mogą liczyć zawsze na profesjonalną opiekę.

Nasza kadra, zawsze głodna wiedzy, wciąż się rozwija co przekłada się na jakość usług popartych odpowiednimi kwalifikacjami oraz licznymi certyfikatami z ukończonych szkoleń. Doświadczony personel pracuje wyłącznie na preparatach uznanych i sprawdzonych marek, co zapewnia Państwu w pełni bezpieczny zabieg. Kosmetyczki i kosmetolodzy z gabinetu ELSA w Rzeszowie zawsze zapewniają miłą atmosferę oraz całkowitą dyskrecję.

Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy system rezerwacji wizyt online. Pozwala on na umówienie się drogą internetową na dowolny zabieg w dostępny wolny termin. System jest szczególnie przydatny w przypadku, gdy chcą Państwo się umówić na wizytę, ale na przykład salon jest już zamknięty i nie można umówić się telefonicznie.

Dla osób chcących rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę prowadzimy liczne szkolenia i kursy kosmetyczne w atrakcyjnych cenach, potwierdzone certyfikatami. Nasze kursy kosmetyczne cieszą się dużą popularnością. Zazwyczaj korzystają z nich osoby, które chcą zmienić zawód bądź podnieść swoje kwalifikacje.

Szkolenia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie co jest niewątpliwą zaletą dla kursantów. Z naszych szkoleń i kursów skorzystała już niejedna kosmetyczka, kosmetolog czy podolog.

ELSA - Gabinet kosmetyczny Rzeszów zaprasza zarówno Panie jak i Panów do skorzystania z naszych usług.