Makijaż

makijaż zwykły i permanentny

Umów się na wizytę

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się branż kosmetyki kolorowej w naszym kraju -  na świecie jest metodą nr1. W Polsce robiony jest stosunkowo niedługo, jednak w krajach Europy Zachodniej i Ameryki Północnej stosuje się go od ponad dwudziestu lat. Faktem jest, że coraz więcej kobiet decyduje się na…

MAKIJAŻ

Makijaż jest sztuką, dzięki której możemy wydobyć zalety twarzy jak również ukryć jej mankamenty. Za pomocą makijażu dąży się do osiągnięcia pięknego wyglądu. Bardzo ważnym elementem jest to, aby osoba dobrze się czuła w swojej „nowej skórze”. Każdy makijaż powinien być wykonany z największą starannością, odpowiednio dobrany do wieku, typu…
Wykonuje makijaż permanentny ust

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się branż kosmetyki kolorowej w naszym kraju -  na świecie jest metodą nr1.

W Polsce robiony jest stosunkowo niedługo, jednak w krajach Europy Zachodniej i Ameryki Północnej stosuje się go od ponad dwudziestu lat. Faktem jest, że coraz więcej kobiet decyduje się na wygodny i trwały sposób podkreślenia swojej urody. Niewątpliwym jego atutem jest to, że jest jedyną alternatywą dla osób uczulonych na kosmetyki kolorowe tradycyjne ( np. łzawienie oczu ) jak i wygodną formą dla ludzi uprawiających sporty wodne ponieważ jest wodoodporny.

Niemniej jednak wystąpuja też przeciwwskazania do jego wykonania. Zabiegowi temu nie mogą poddać się osoby chore na cukrzycę, łuszczycę, epilepsję, hemofilię, mające skłonność do bliznowców, a także kobiety w ciąży i w okresie laktacji. Również zażywanie lekarstw zawierających kortykosteroidy wyklucza z grona osób mogących poddać się zabiegowi mikropigmentacji skóry.

W ostatnim roku zauważa sie coraz większe zainteresowanie nim  płci pieknej. Wykonują go tak samo chętnie zarówno młode jak i bardziej dojrzałe kobiety. Zaintresowanie nim jest przez cały rok jednak zauważamy znaczny wzrost zainteresowania przed Sylwestrem, Andrzejkami czy stódniówkami. Należy go wykonać najlepiej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Jak perfekcyjnie wykonać makijaż

MAKIJAŻ

Makijaż jest sztuką, dzięki której możemy wydobyć zalety twarzy jak również ukryć jej mankamenty. Za pomocą makijażu dąży się do osiągnięcia pięknego wyglądu. Bardzo ważnym elementem jest to, aby osoba dobrze się czuła w swojej „nowej skórze”. Każdy makijaż powinien być wykonany z największą starannością, odpowiednio dobrany do wieku, typu urody i okazji. Umiejętne dobranie i wykonanie makijażu to prawdziwa sztuka. Dobry makijaż powinien wydobyć z twarzy to, co w niej najpiękniejsze, a wszelkie braki zatuszować.   

„ Makijaż nie może być traktowany tak, jak malowanie na ścianie, musi rozświetlać twarz i nie może pokrywać jej jak maska. Jest dodatkiem do ubrania i wraz z nim musi się zmieniać zgodnie z nastrojem, porą dnia, jest nieodzownym dopełnieniem kobiecości. Najpiękniejsza dziewczyna może być czarująca bez makijażu, ale z nim staje się niezrównanym arcydziełem”. Są to  słowa Michaela Colasa wizażysty firmy, Guerlain

MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż dzienny ma za zadanie wydobyć i podkreślić naturalne piękno kobiecej twarzy. Jest to jeden z najbardziej popularnych typów makijażu, szczególnie teraz, kiedy obowiązuje hasło powrotu do natury. Jest to niezwykle efektowny makijaż, który nadaje się zarówno do pracy jak i na popołudniowe wyjście .