Umów się na wizytę

MANICURE JAPOŃSKI

P.Shine to metoda zalecana przez specjalistów na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Dużo osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zabiegu tego nie powinno wykonywać się bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci obojętnie czy będą to paznokcie wykonane metodą żelową czy akrylową. Ponieważ nasza płytka jest bardzo cienka, osłabiona i obolała więc wtedy zabieg nie będzie zbyt przyjemny, a jest on nie tylko po to żeby pielęgnować ale również po to, żeby sprawiać przyjemność i poprawić nasze samopoczucie.

Przed wykonaniem zabiegu można odsunąć skórki lub wyciąć je cążkami. Po zdezynfekowaniu dłoni specjalnym preparatem można przystąpić do wykonania zabiegu i użyć w odpowiedniej kolejności produktów z zestawu.

W skład tego zestawu wchodzą:

- PASTA - zawiera cenne dla płytki paznokcia witaminy. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Mikroskopijne cząstki ścierne niwelują wszelkie nierówności występujące na powierzchni, delikatnie peelingując płytkę. Dzięki temu od razu po zabiegu płytka ma piękny, zdrowy odcień.

- PUDER - stosuje się go w celu utrwalenia efektu pasty. Nałożoną wcześniej pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder za pomocą przeznaczonej do tego polerki. To powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia oraz paznokcie zabezpieczone są przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda czy detergenty.

- ZIELONA POLERKA- wykonana ze skóry jelonka używana jest do wcierania balsamu lub pasty P.Shine w naturalną płytkę paznokciową.

- RÓŻOWA POLERKA - wykonana ze skóry jelonka używana jest do wcierania balsamu lub pudru P.Shine w naturalną płytkę paznokciową.

- DWUSTRONNY PILNICZEK - służy do skracania oraz matowienia paznokci przed wykonaniem zabiegu.

- PLASTIKOWA SZPATUŁKA - służy do nakładania pasty oraz pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek przed wykonaniem zabiegu.

Cały zabieg trwa około trzydziestu minut. Aby utrzymać efekt, zabieg należy powtarzać średnio co dwa lub trzy tygodnie.

Na zabieg zapraszamy do naszego salonu.